Praktyczna symetria to VEGA 40

01-11-2016

 

Zlewozmywak granitowy 2 komory VEGA 40

Szukasz zlewozmywaka granitowego, w którym zrobisz wszystko to dobrze trafiłeś.

VEGA 40 to zlewozmywak dwukomorowy do zadań specjalnych. Dwie głębokie i duże komory dają wygodę w trakcie zmywania ale także w czasie przygotowywania posiłku. Jeszcze nie tak dawno, hitem sprzedaży były właśnie zlewozmywaki dwukomorowe. Cenione szczególnie przez tych użytkowników, którzy więcej czasu spędzają w kuchni na przygotowanie posiłku. Co więcej osoby, które zdecydowały się kiedyś na zleozmywak 2-komorowy, szukają go ponownie do swojej nowej kuchni! Czy to tylko przywiązanie do dwóch dużych komór, czy ogromna praktyczność i wygodza.

Zlewozmywak granitowy dwukomorowy VEGA 40

Zlewozmywak VEGA 40 to niezwykle minimalistyczna kompozycja o prostych, eleganckich kształtach, dzięki czemu harmonizuje się z otoczeniem i staje się pasującym a wręcz niezbędnym elementem wyposażenia kuchennego wnętrza. Ten prosty design wyraża się przede wszystkim symetrią identycznych komór zlewozmywaka. Hit sprzedaży to kolor szary granit, który idealnie komponuje się z ostatnimi trędami mody kuchennej. Jakość wykończenia naszych modeli dotykiem i wyglądem jest jak materiał naturalny. Zlewozmywak kamienny to odpowiednie określenie

VEGA 40 zlewozmywak dwukomorowy granitowy

  • dwie duże komory zlewozmywaka
  • już do szafki 80 cm
  • syfon z korkiem atomatycznym w zestawie
  • materiał granitowy RG Granitura

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zlewozmywaków do kuchni oraz z praktycznymi bateriami w nowym stylu. Akcesoria kuchenne uzupełniają ofertę.

Granitura - producent zlewozmywaków granitowych

Sklep internetowy zlewozmywaków i baterii do kuchni