Zlewozmywak granitowy jednokomorowy z ociekaczem narożny ROLO 9012 czarny

 • Dodaj recenzję:
 • ROLO9012
 • Producent: Grupa Granitura
 • Dostępność: Jest Jest  (25 szt.)
  Czas realizacji: 48 godzin
 • szt.
 • 1 550,00 zł / szt.

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem narożny ROLO 9012 - czarny

Zlewozmywak przeznaczony do szafeki narożnej i pieciokątnej. Zlew do zabudowy w ciągu szafek oraz wyspowym. Duża komora, duży ociekacz, duże wymiary zlewu. Syfon z korkiem automatycznym w standardzie. Zlewozmywak kompozytowy ROLO 90 rekomendowany do dużej i średniej kuchni.

 

Zlewozmywak granitowy ROLO 90 

 •  bardzo duża komora 
 •  praktyczny i duży ociekacz
 •  zlewozmywak do dużej kuchni
 •  narożny - do szafki narożnej

Zlewozmywak granitowy jednakomora z ociekaczem narożny ROLO 9012 kolor czarny

 

Zlewozmywak 1 komora z ociekaczem ROLO 90 powstał jako projekt do zabudowy w konfiguracji zlewu narożnego, wypełniając miejsce w narożniku kuchni. Praktyczny zlewozmywak narożnikowy o wymiarach aż 1147 x 576 mm z obszerna komora o ponadstandardowej wielkości. Głęboka komora zlewozmywaka pozwala na wygodne zmywanie oraz segregowanie. Duży ociekacz umożliwia pewne suszenie rozmaituch naczyń kuchennych.

Design zlewozmywaka ROLO 90


Nowoczesna stlistyka połączona z funkcjonalnością zlewu kompozytowego narożnego. Nietuzinkowy i wyszukany model zlewu ROLO 90. Kształt wyróżniający się spośród konkurencyjnych zlewozmywaków stawia ten model wysoko jako uzupełnienie nowego wnętrza kuchennego. Zaokrąglone linie trapezowego zlewozmywaka harmonizuje i uzupełnia się ze stylem zarówno kuchni z aneksem oraz  wyspowej, stanowiąc wtedy głowny element zabudowy.

Sześć kolorów zlewu do wyboru


Model ROLO 90 jest oferowany w 6 - wersjach kolorystycznych. Kolory beżu w miksie piasek oraz jasny piaskowy dobrze komponują się z aranżacją wnętrza każdej kuchni tradycyjnej. Zlewozmywak granitowy czarny bardzo dobrze wyglada w zestawieniach modernistycznych kuchni. Szary kolor zlewou pasuje do białych i jasnych zestawów kuchennych. Biały monolityczny granit jest bardzo poszukiwany w aranżacjach kuchennych gdzie jest charakterystycznym dla designu skandynawskiego.

Wysoka Jakość zlewozmywaka


Jeżeli szukacie Państwo dużego zlewu jednokomorowego z ociekaczem do zabudowy narożnej z najnowocześniejszego materiału kompozytowego RG Granitura, a model powinien być ponadczasowy, wygodny w użytkowaniu i stylistycznie dopasowany do obowiązujących trendów w modzie zlewozmywaków granitowych. Powinniście zastanowić się nad naszą oferta. Zlewozmywak ROLO 90 z gwarancja na 10 lat, wykończenie półmatowe kamienne. Jakość wykonania premium, wielkość XXL. Zgodność i bezpieczeństwo zgodne z normami PN-EN 13310:2015-09 / EN 13310:2015 !

Wysyłka i pakowanie zlewu w sklepie


Zlewozmywaki zakupione w sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczone i ubezpieczone do wartości zafakturowanej. Każda przesyłka w której znajduje się zlew do kuchni jest sprawdzana jakościowo i ilościowo. Jakość zabezpieczenia zlewozmywaka kompozytowego jest na bardzo wysokom poziomie. Karton fabryczny z wypełniaczem i przekładkami w celu zabezpieczenia zlewozmywaka wewnątrz opakowania. Zewnętrznie obudowa drewniana stanowi dodatkowe zabezpieczenie ! 

 

Cechy Zlewozmywaka ROLO 90

Gwarancja 10 Latnowość 2016 zlewozmywakzlewozmywak projektowanyMateriał zlewozmywakawłaściwości antybakteryjne zlewozmywakanorma PN-EN 13310serwis

Walory użytkowe zlewozmywaka ROLO 90

Odpływ 3,5 cala zlewozmywak opisOdpływ/Korek automatycznyprzelew w komorze zlewozmywakaodporny na przebarwienia zlewozmywakodporny na szok termiczny zlewozmywakodporny na wysoką temperaturęodporny na uderzeniaodporny na zarysowania zlewozmywak   

 Dane montażowe zlewozmywaka ROLO 90

 zlewozmywak wpuszczany w blatwykrojnik/szablon w zestawiedo szafki narożnej 900 mmuszczelka montażowa w zestawiezlewozmywak nieodwracalnyzaczepy montażowe zlewozmywakOtwory fabrycznie wierconesyfon w zestawiepodłączenie do zmywarki         

 

Zlew narożny wymiary ROLO 90

 

Długość  1147 mm    
Szerokość  576 mm    
Głębokość  196 mm    
Do szafki  900 mm    
Odpływ  3,5 cala     
Model zlewozmywaka  1 komora   
Korek automatyczny  Tak            
Komora długość  447 mm    
Komora szerokość  388 mm    

Wybrane atrybuty produktu

Rodzaj montażu: wpuszczany w blat
Kolor:
Rozmiar szafki: narożna 90 cm
Ociekacz: Tak
Ilość komór : 1