Zlewozmywak granitowy jednokomorowy z ociekaczem narożny ROLO 9022 czarny metalik

 • Dodaj recenzję:
 • ROLO9022
 • Producent: Grupa Granitura
 • Dostępność: Jest Jest  (26 szt.)
  Czas realizacji: 16 dni nowość
 • szt.
 • 1 550,00 zł / szt.

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem narożny ROLO 9022 - czarny metalik (jednorodny)

Zlewozmywak przeznaczony do szafek narożnych 90 cm i 105 cm. Zlew uniwersalny do zabudowy w ciągu szafek oraz wyspowym. Duża głeboka komora, duży funkcjonalny ociekacz, duże możliwości aranżacji. Syfon z korkiem automatycznym w komplecie. Zlewozmywak ROLO 90 rekomendowany do dużej i średniej kuchni.

 

Zlew granitowy ROLO 90 narożny czarny

 •  duża i wygodna komora zlewozmywaka
 •  praktyczny i duży ociekacz
 •  zlewozmywak do dużej kuchni
 •  narożny - do szafki narożnikowej i wyspowej

Zlewozmywak granitowy jednakomora z ociekaczem narożny ROLO 9022 kolor czarny metalik (jednolity) premium

 

Model granitowy ROLO 90 to rozwiązanie, gdzie zlewozmywak planowany jest w narożniku kuchni. Duża komora z praktycznym ociekaczem to model, który pozwala idealnie zagospodarować dostępną przestrzeń na blacie. Głęboka komora główna o wydłużonym kształcie i wymiarach 48 cm x 39 cm umożliwia wygodne mycie dużych naczyń oraz produktów spożywczych. Ociekacz oraz komora wpisane w półokrąg dają sporo przydatnego miejsca, w czasie przygotowywania posiłków i pracach kuchennych. Zlewozmywak przystosowany do szafki narożnej 90 cm oraz 105 cm, umożliwia funkcjonalność zarezerwowaną dotychczas dla zlewozmywaków w zabudowie ciągłej. 

Styl zlewu kompozytowego ROLO 90

 

Nowoczesny trapezowy kształt zlewu ROLO 90 prezentuje się niezwykle ciekawie i modernistycznie, łamiąc kuchenne stereotypy. Półkole tak charakterystyczne w modelu ROLO 90 dodaje orginalności i wspaniale wpisuje się w design odważnej geometrii w wystroju wnętrz kuchennych. Zlewozmywaki rogowe zyskują coraz większe zainteresowanie dzięki śmiałym kształtom i zagospodarowaniu wolnego miejsca w blacie kuchennym.

Dostępne kolory zlewozmywaka narożnego

 

Sześć atrakcyjnych odcieni granitu umożliwia zaprojektowanie zlewozmywaka w kolorystyczną aranżację kuchni. Kolory granitowe premium biały polarny, czarny metalik, czy jasny monolityczny beżowy (piaskowy), podążają za dzisiejszym trendem stylistycznym. Polecamy nasze firmowe baterie kuchenne z wyciąganą słuchawką, które przy tak dużym zlewozmywaku są nieodzownym elementem wyposażenia. Lekko matowy efekt powierzcni granitu nadaje naturalny wygląd kamienia.

Jakość zlewozmywaka granitowego

 

Zlewozmywak sprzedawany jest z 10-letnią gwarancją producenta, to zasługa naszego innowacyjnego materiału RG GRANITURA, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, typu uderzenia czy zarysowania,na szok temperaturowy zimno/ciepło oraz substancjom barwiącym. Maksimum satysfakcji w użytkowaniu przy minimalnych wymaganiach pielęgnacyjnych i konkurencyjnej cenie w swojej klasie !

 

Cechy Zlewozmywaka narożnego ROLO 90

Gwarancja 10 Latnowość 2016 zlewozmywakzlewozmywak projektowanyMateriał zlewozmywakawłaściwości antybakteryjne zlewozmywakanorma PN-EN 13310serwis

Walory użytkowe zlewozmywaka rogowego ROLO 90

Odpływ 3,5 cala zlewozmywak opisOdpływ/Korek automatycznyprzelew w komorze zlewozmywakaodporny na przebarwienia zlewozmywakodporny na szok termiczny zlewozmywakodporny na wysoką temperaturęodporny na uderzeniaodporny na zarysowania zlewozmywak   

 Dane montażowe zlewozmywaka granitowego ROLO 90

 zlewozmywak wpuszczany w blatwykrojnik/szablon w zestawiedo szafki narożnej 900 mmuszczelka montażowa w zestawiezlewozmywak nieodwracalnyzaczepy montażowe zlewozmywakOtwory fabrycznie wierconesyfon w zestawiepodłączenie do zmywarki         

 

Zlew narożny wymiary ROLO 90

Długość  1147 mm    
Szerokość  576 mm    
Głębokość  196 mm    
Do szafki  900 mm    
Odpływ  3,5 cala     
Model zlewozmywaka  1 komora   
Korek automatyczny  Tak            
Komora długość  447 mm    
Komora szerokość  388 mm    

Wybrane atrybuty produktu

Rodzaj montażu: wpuszczany w blat
Kolor:
Rozmiar szafki: narożna 90 cm
Ociekacz: Tak
Ilość komór : 1